Lepidlo K 84 - 1 Kg, sáček

Lepidlo K 84 - 1 Kg, sáček

Spotřeba je cca 1 sáček (1 kg) na 2 izolační desky Promasil. Popis výrobku Lepidlo Promat® K84 je lepidlo na bázi vodního skla, modifi kované dodatečnými anorganickými plnivy. Lepidlo Promat® K84 má hustou konzistenci.… Více informací

 Skladem 
238
197 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Katalogové číslo:
K84sacek
Záruka:
2 roky

Spotřeba je cca 1 sáček (1 kg) na 2 izolační desky Promasil.

Popis výrobku
Lepidlo Promat® K84 je lepidlo na bázi vodního skla, modifi kované dodatečnými anorganickými plnivy. Lepidlo Promat® K84 má hustou konzistenci. Je to hmota připravená k upotřebení.
 
Oblast použití
Speciální lepení v protipožární ochraně a vysokotepelné technice.
 
Barva
Šedá.
 
Skladovatelnost
Materiál lze za běžných podmínek skladovat 12 měsíců před otevřením.

 LEPIDLO PROMAT K84
Vysokoteplotní pojivo K84 je připravené k okamžitému použití, neobsahuje organická rozpouštědla a používá se pro lepení izolací PROMASIL-950 KS ke stěně nebo k sobě navzájem. Vysokoteplotní pojivo K84 se nanáší zubovou stěrkou (výška zubu cca 3 mm) na oba povrchy, které jsou očištěné a lehce navlhčené. Spotřeba pojiva se pohybuje kolem 1,5 kg/m2. Pojivo má šedou barvu a klasifikační teplota je 1000 °C.

Jedná se  o nejlepší produkt (ve smyslu poměr, cena, výkon) za rozumné peníze dostává člověk dost zboží a navíc ve velmi praktickém a osvědčeném sáčku, který umožňuje adaptaci lepidla osvědčeným cukrářským způsobem - odstřihnutí 1 rohu a přesné aplikace pomocí vytlačování hmoty přes roh.